Peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów w naszej parafii

W dniach od 28 października do 4 listopada br. będziemy gościli relikwie bł. Rodziny Ulmów w naszej diecezji.

Okazję do wspólnej modlitwy i uczczenia relikwii zaplanowaliśmy w następujących parafiach: NSPJ w Raciborzu (28-29 października); Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy (29 października); św. Eugeniusza de Mazenod w Kędzierzynie-Koźlu (30 października); Matki Bożej Bolesnej i św. Wojciecha w Opolu (31 października); św. Michała Archanioła w Opolu-Półwsi (1 listopada); Przemienienia Pańskiego w Opolu (2 listopada); Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku (3 listopada) oraz św. Apostołów Piotra i Pawła w Nysie (4 listopada).

W naszej parafii relikwie będą gościć 1 listopada br. Poniżej program.

7.00 – Jutrznia z Uroczystości Wszystkich Świętych

Msze św. o godz.: 7.30, 9.00, 11.00 i 18.00

Podczas każdej Eucharystii akt zawierzenia rodzin przez wstawiennictwo bł. Rodziny Ulmów.

17.30 – Różaniec w intencji rodzin

Indywidualna modlitwa do godz. 19.00.