Ogłoszenia duszpasterskie

Zapoznaj się z bieżącymi ogłoszeniami na najbliższy tydzień.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA ADWENTU 27 listopada 2022 r. do IV NIEDZIELA ADWENTU 18 grudnia 2022 r.

•    Rozpoczynamy święty czas Adwentu. Zapraszamy w każdą niedzielę Adwentu na nieszpory na godz. 17.30.
•    Zapraszamy także na Msze św. roratnie, które będą sprawowane:
-    dla dzieci – w poniedziałki, środy i piątki o 17.15.
-    dla dorosłych – we wtorki, czwartki i soboty o 7.00.
•    W okresie Adwentu Msze św. wieczorne sprawowane będą od poniedziałku do piątku o 17.15, a w soboty i niedziele o 18.00.
•    Nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem do św. Józefa w każdą środę po Mszy św. porannej.
•    W niedzielę, 4 grudnia Parafialna Rada Duszpasterska przeprowadzi zbiórkę na malowanie naszego kościoła. Za złożone ofiary bardzo dziękuję. Od nowego roku planujemy rozpoczęcie kolejnego etapu malowania naszego kościoła.
•    W czwartek, 8 grudnia przeżywamy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Msze św. o godz. 9.00, 12.00 i 17.15. O 8.30 odśpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Po Mszy św. w południe odmówimy Różaniec św. w Godzinie Łaski.
•    W sobotę, 10 grudnia w naszym kościele przypada całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona nieszporami o 17.30. Zadbajmy, by Pan Jezus nie był tego dnia sam.
•    W niedzielę, 11 grudnia na Mszy św. o 11.00 modlić będziemy się w intencji naszego ks. Wikarego Daniela Chudali w kolejną rocznicę jego urodzin. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
•    W piątek, 16 grudnia na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie na plebanii członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
•    W sobotę, 17 grudnia od 8.00 przedświąteczne odwiedziny chorych naszej parafii.
•    Od dziś przy bocznych ołtarzach wystawione są poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na ogrzewanie naszego kościoła. Możemy również duże i małe świece Wigiljnego dzieła pomocy dzieciom (cena 15 / 7 zł). Dziś także Marianki rozprowadzają wieńce adwentowe.
•    Dziękuję Panu Markowi za wykonanie w tym roku dekoracji adwentowej, wszystkim Panom za prace, prowadzone przy kościele i plebanii, a także Panu Krzysztofowi za podjęcie posługi kościelnego w naszej wspólnocie.