Rezydent

admin włącz . Opublikowano w Duszpasterze

ks jarekKs. Jarosław Staniszewski urodził się 30.06.1967 r. w Kluczborku. Święcenia kapłańskie przyjął 21.05.1994 r. w Katedrze Opolskiej z rąk ks. bpa Alfonsa Nossola.

Pełnione funkcje:
[ 2015-08-25 - nadal ] rezydent - Opole-Półwieś, św. Michała
[ 2014-10-25 - nadal ] diecezjalny koordynator ds. Światowych Dni Młodzieży 2016 - Instytucje diecezjalne
[ 1994-08-08 - 1999-08-23 ] wikariusz - Zdzieszowice, św. Antoniego
[ 1999-08-23 - 2002-08-19 ] wikariusz - Racibórz, św. Mikołaja
[ 2002-08-19 - 2004-08-19 ] wikariusz - Zawadzkie, Najświętszego Serca Pana Jezusa
[ 2004-08-19 - 2007-08-17 ] wikariusz - Krapkowice, św. Mikołaja
[ 2007-08-17 - 2011-08-24 ] proboszcz - Głębinów, św. Urbana
[ 2011-08-24 - 2015-08-25 ] diecezjalny duszpasterz młodzieży - Diecezjalne Centrum Młodzieży - duszpasterstwo specjalistyczne.

Proboszcz:

admin włącz . Opublikowano w Duszpasterze

ks. Rafał Siekierka

Data święceń: 2003-06-07
 
Pełnione funkcje:
[ 2014-03-20 - nadal ] proboszcz - Opole-Półwieś, św. Michała
[ 2008-11-14 - nadal ] sędzia - Sąd Diecezji Opolskiej
[ 2003-08-19 - 2005-08-19 ] wikariusz - Opole-Groszowice, św. Katarzyny Aleksandryjskiej
[ 2005-08-19 - 2010-08-24 ] wikariusz - Kluczbork, Najświętszego Serca Pana Jezusa
[ 2007-05-21 - 2011-06-24 ] student w kraju na studiach niestacjonarnych - Papieska Akademia Teologiczna w Krakowie
[ 2010-08-24 - 2014-03-20 ] wikariusz - Opole, bł. Czesława